fbpx
FIRMA SPRZĄTAJĄCA - Czerwonak

Profesjonalne sprzątanie w Czerwonaku

Poszukujesz firmy w Czerwonaku lub w okolicach, która zapewni Ci profesjonalne sprzątanie w atrakcyjnej cenie? Specjalizujemy się w pracach sprzątających i porządkowych, adresując tę ofertę zarówno do firm, jak i klientów biznesowych. Wspomagamy przedsiębiorców, dbając o zachowanie czystości w biurowcach i innych obiektach o charakterze biznesowym: magazynach, halach produkcyjnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe lub zajmujemy się stałą obsługą, dostosowując częstotliwość usług do aktualnych potrzeb klientów. 

Zakres naszej działalności obejmuje również sprzątanie po pracach remontowo-budowlanych i przywracanie porządku w obiektach po wynajmie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając jego specyfikę i oczekiwania zleceniodawcy. Bez względu na charakter współpracy zawsze dążymy do tego, by wskutek naszych działań każde pomieszczenie było wysprzątane na… BŁYSK!

Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Oni już nam zaufali:

Justyna Polcyn
Justyna Polcyn
24/04/2023
Z usług tej firmy korzystamy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz szybkich terminów realizacji. Jak najbardziej polecam
Maria Nowak
Maria Nowak
13/12/2022
Polecam panią wysprzątane na błysk dom SUPER
Adam Adam
Adam Adam
06/08/2022
Zamówiona usługa prania materaca oraz tapicerki w samochodzie. Pan Michał pozbył się plam, których inne firmy nie były w stanie doczyscic. Wszystko wykonane sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Witaszek
Michał Witaszek
30/03/2022
Fantastyczny serwis. Panowie przybyli nie tylko na czas, ale tak naprawde przed czasem. Wyposazenie top, non-stop sprzatanie 4h, do polysku. Jestesmy bardzo zadowoleni i mozemy smialo polecic. Oby tak dalej! Dziekujemy bardzo.
Jolanta Konieczna
Jolanta Konieczna
27/03/2022
Bardzo profesjonalna usługa sprzątania, punktualnie, wszystko znakomicie doczyszczone. Osoby kontaktowe, kulturalne. Firma naprawdę godna polecenia.
Sebastian Matysiak
Sebastian Matysiak
28/09/2021
Chcialem, zeby tak wygladalo mieszkanie po sprzataniu, ale nie wiedzialem, ze to jest mozliwe (w jeden dzien). Efekt koncowy - blysk i wow. Polecam!
A Ogrzewalska
A Ogrzewalska
25/08/2021
Fantastyczna firma - pełen profesjonalizm, uprzejmość, a zwłaszcza punktualność i pomoc w każdej nietypowej sytuacji. Bardzo polecam, ja skorzystałam i będę korzystać nadal. Rewelacja!!!
Mona Mortezaei
Mona Mortezaei
23/07/2021
Szybko i sprawnie. Mieszkanie po lokatorze bardzo ładnie doczyszczone!
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Usługi sprzątania w Czerwonaku – rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Oferujemy nie tylko sprzątanie obiektów użytkowych i budynków mieszkalnych, ale także inne usługi sprzątania. Zachęcamy do współpracy wszystkich klientów, którzy są zainteresowani usługami, takimi jak: mycie okien (również mechaniczne czyszczenie szklanych powierzchni na wysokości), pranie dywanów i tapicerki. Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do wnętrz. Zakres naszych działań obejmuje również prace porządkowe wokół budynków: czyszczenie kostki brukowej oraz pielęgnację terenów zielonych. Zespół EKO-BŁYSK tworzą doświadczeni pracownicy, którzy mają odpowiednie umiejętności i cechują się doskonałą znajomością technik efektywnego utrzymywania czystości. Posługujemy się nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który gwarantuje skuteczność działań i wpływa na najwyższy poziom satysfakcji klientów. Wykorzystujemy nieinwazyjne detergenty, dbając o bezpieczeństwo ludzi i mienia.

Poszukujesz rzetelnej firmy sprzątającej w Czerwonaku? EKO-BŁYSK poleca się do zadań specjalnych!

Wybierz firmę sprzątającą, która zadba o ład w Twojej przestrzeni! Nasz zespół służy Ci wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem! Doskonała znajomość technik sprzątania i patentów jest gwarancją sukcesu i kluczem do idealnego porządku!
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Indywidualne podejście

We współpracy biznesowej kierujemy się indywidualnym podejściem, uwzględniając każdorazowo wszystkie potrzeby naszych klientów.

100% skuteczności

W walce z bałaganem nie mamy sobie równych! Rozprawimy się z każdym rozgardiaszem, pozostawiając uporządkowaną przestrzeń!

Ekologiczność

Nazwa naszej firmy jest nieprzypadkowa! Szanujemy środowisko naturalne, wykorzystując ekologiczne środki sprzątające.

Przystępne ceny

Naszą ofertę wyróżniają atrakcyjne warunki finansowe. Idealna obsługa firmy sprzątającej w przystępnej cenie? W EKO-BŁYSK to możliwe!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top