fbpx
FIRMA SPRZĄTAJĄCA - Swarzędz

Profesjonalne sprzątanie w Swarzędzu

Wyróżnikiem naszej oferty na tle konkurencji jest profesjonalne sprzątanie. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych ze Swarzędza i okolicznych miejscowości. Dbamy o porządek w budynkach mieszkalnych oraz lokalach użytkowych. Specjalizujemy się w przede wszystkim w obsłudze firm, zapewniając im serwis sprzątający adekwatnie do specyfiki działalności. Wykonujemy porządki w biurach i obiektach wielkopowierzchniowych, takich jak miejsca składowania towaru: hale, magazyny czy garaże. 

Oferujemy stałą obsługę, dostosowując zakres czynności i ich częstotliwość do oczekiwań klientów. Każdorazowo przed podjęciem zlecenia przeprowadzamy wnikliwą analizę, przedstawiając rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się również zleceniami indywidualnymi i jednorazowymi, doprowadzając do porządku obiekty po generalnym remoncie czy wynajmie. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełna satysfakcja partnerów biznesowych. Gwarantujemy, że po wizycie naszej ekipy sprzątającej Twoja przestrzeń będzie wysprzątana na… BŁYSK!

Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Oni już nam zaufali:

Justyna Polcyn
Justyna Polcyn
24/04/2023
Z usług tej firmy korzystamy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz szybkich terminów realizacji. Jak najbardziej polecam
Maria Nowak
Maria Nowak
13/12/2022
Polecam panią wysprzątane na błysk dom SUPER
Adam Adam
Adam Adam
06/08/2022
Zamówiona usługa prania materaca oraz tapicerki w samochodzie. Pan Michał pozbył się plam, których inne firmy nie były w stanie doczyscic. Wszystko wykonane sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Witaszek
Michał Witaszek
30/03/2022
Fantastyczny serwis. Panowie przybyli nie tylko na czas, ale tak naprawde przed czasem. Wyposazenie top, non-stop sprzatanie 4h, do polysku. Jestesmy bardzo zadowoleni i mozemy smialo polecic. Oby tak dalej! Dziekujemy bardzo.
Jolanta Konieczna
Jolanta Konieczna
27/03/2022
Bardzo profesjonalna usługa sprzątania, punktualnie, wszystko znakomicie doczyszczone. Osoby kontaktowe, kulturalne. Firma naprawdę godna polecenia.
Sebastian Matysiak
Sebastian Matysiak
28/09/2021
Chcialem, zeby tak wygladalo mieszkanie po sprzataniu, ale nie wiedzialem, ze to jest mozliwe (w jeden dzien). Efekt koncowy - blysk i wow. Polecam!
A Ogrzewalska
A Ogrzewalska
25/08/2021
Fantastyczna firma - pełen profesjonalizm, uprzejmość, a zwłaszcza punktualność i pomoc w każdej nietypowej sytuacji. Bardzo polecam, ja skorzystałam i będę korzystać nadal. Rewelacja!!!
Mona Mortezaei
Mona Mortezaei
23/07/2021
Szybko i sprawnie. Mieszkanie po lokatorze bardzo ładnie doczyszczone!
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Usługi sprzątania w Swarzędzu – rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów, nieustannie rozbudowujemy zakres naszych usług sprzątania o dodatkowe możliwości, które pozwalają kompleksowo zaspokajać zróżnicowane potrzeby. Prócz sprzątania budynków oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak pranie tapicerki czy dywanów. Nasi klienci cenią wykonywane przez naszą ekipę mycie okien, zarówno tradycyjne, jak i mechaniczne, które pozwala na czyszczenie przeszklonych powierzchni na dużych wysokościach. Dbamy również o utrzymanie czystości wokół budynków. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza mechaniczne czyszczenie kostki brukowej, które pozwala na usunięcie uciążliwych zabrudzeń. Zajmujemy się nadto pielęgnacją terenów zielonych, dostosowując zakres tych usług do oczekiwań klienta. Wysoka skuteczność naszych działań to kompilacja wielu różnych czynników: wiedzy i doświadczenia wszystkich członków zespołu EKO-BŁYSK, a także wdrożonych metod działania. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem sprzątającym i skutecznymi detergentami, dbając o pełne bezpieczeństwo ludzi i mienia.

Poszukujesz rzetelnej firmy sprzątającej w Swarzędzu? EKO-BŁYSK poleca się do zadań specjalnych!

Wybierz firmę sprzątającą, która zadba o ład w Twojej przestrzeni! Nasz zespół służy Ci wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem! Doskonała znajomość technik sprzątania i patentów jest gwarancją sukcesu i kluczem do idealnego porządku!
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Indywidualne podejście

We współpracy biznesowej kierujemy się indywidualnym podejściem, uwzględniając każdorazowo wszystkie potrzeby naszych klientów.

100% skuteczności

W walce z bałaganem nie mamy sobie równych! Rozprawimy się z każdym rozgardiaszem, pozostawiając uporządkowaną przestrzeń!

Ekologiczność

Nazwa naszej firmy jest nieprzypadkowa! Szanujemy środowisko naturalne, wykorzystując ekologiczne środki sprzątające.

Przystępne ceny

Naszą ofertę wyróżniają atrakcyjne warunki finansowe. Idealna obsługa firmy sprzątającej w przystępnej cenie? W EKO-BŁYSK to możliwe!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top