fbpx
FIRMA SPRZĄTAJĄCA - Tarnowo Podgórne

Profesjonalne sprzątanie w Tarnowie Podgórnym

Zakres działalności naszej firmy obejmuje profesjonalne sprzątanie w budynkach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Zachęcamy do współpracy wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych z Tarnowa Podgórnego oraz z okolicznych miejscowości, którzy potrzebują wsparcia solidnej i terminowej firmy sprzątającej. Nasz serwis sprzątający jest szczególnie ceniony zwłaszcza przez właścicieli przedsiębiorstw. Długa obecność na rynku zapewniła nam wiedzę na temat zróżnicowanych potrzeb wielu branż. Dzięki temu elastycznie reagujemy na oczekiwania partnerów biznesowych, a także dopasowujemy charakter usług do profilu ich działalności oraz specyfiki funkcjonowania. 

Oferujemy możliwość stałej obsługi serwisu sprzątającego, dostosowując częstotliwość wizyt do aktualnych potrzeb firmy i jej pracowników. Realizujemy również jednorazowe zlecenia. Przywracamy porządek po zakończeniu prac remontowo-budowlanych oraz wynajmie. Dokładamy wszelkich starań, by wizytówką naszej firmy była przestrzeń wysprzątana na… BŁYSK!

Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Oni już nam zaufali:

Justyna Polcyn
Justyna Polcyn
24/04/2023
Z usług tej firmy korzystamy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz szybkich terminów realizacji. Jak najbardziej polecam
Maria Nowak
Maria Nowak
13/12/2022
Polecam panią wysprzątane na błysk dom SUPER
Adam Adam
Adam Adam
06/08/2022
Zamówiona usługa prania materaca oraz tapicerki w samochodzie. Pan Michał pozbył się plam, których inne firmy nie były w stanie doczyscic. Wszystko wykonane sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Witaszek
Michał Witaszek
30/03/2022
Fantastyczny serwis. Panowie przybyli nie tylko na czas, ale tak naprawde przed czasem. Wyposazenie top, non-stop sprzatanie 4h, do polysku. Jestesmy bardzo zadowoleni i mozemy smialo polecic. Oby tak dalej! Dziekujemy bardzo.
Jolanta Konieczna
Jolanta Konieczna
27/03/2022
Bardzo profesjonalna usługa sprzątania, punktualnie, wszystko znakomicie doczyszczone. Osoby kontaktowe, kulturalne. Firma naprawdę godna polecenia.
Sebastian Matysiak
Sebastian Matysiak
28/09/2021
Chcialem, zeby tak wygladalo mieszkanie po sprzataniu, ale nie wiedzialem, ze to jest mozliwe (w jeden dzien). Efekt koncowy - blysk i wow. Polecam!
A Ogrzewalska
A Ogrzewalska
25/08/2021
Fantastyczna firma - pełen profesjonalizm, uprzejmość, a zwłaszcza punktualność i pomoc w każdej nietypowej sytuacji. Bardzo polecam, ja skorzystałam i będę korzystać nadal. Rewelacja!!!
Mona Mortezaei
Mona Mortezaei
23/07/2021
Szybko i sprawnie. Mieszkanie po lokatorze bardzo ładnie doczyszczone!
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Usługi sprzątania w Tarnowie Podgórnym – rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Wyróżnia nas niewątpliwie wszechstronność. Nie ustajemy w ciągłym rozwoju, co poświadcza sukcesywne wzbogacanie oferty o kolejne usługi sprzątania. Świadczymy usługę profesjonalnego prania tapicerki i dywanów, a także utrzymujemy czystość okien. Oferujemy mechaniczne mycie zewnętrznych powierzchni przeszklonych na wysokości do 25 metrów. Z naszego wsparcia mogą skorzystać również osoby, którym zależy na estetycznym wyglądzie przestrzeni wokół budynków. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych oraz czyszczeniem wybrukowanych powierzchni. W bezpieczny i nieinwazyjny sposób usuwamy uporczywe zabrudzenia z kostki brukowej. Działamy sprawnie, zapewniając klientom najwyższy standard obsługi. Na wysoką skuteczność wpływają nie tylko umiejętności i doświadczenie zespołu EKO-BŁYSK, ale także doskonała organizacja pracy. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem sprzątającym i delikatnymi detergentami, osiągając najlepsze efekty z gwarancją bezpieczeństwa dla ludzi i mienia.

Poszukujesz rzetelnej firmy sprzątającej w Tarnowie Podgórnym? EKO-BŁYSK poleca się do zadań specjalnych!

Wybierz firmę sprzątającą, która zadba o ład w Twojej przestrzeni! Nasz zespół służy Ci wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem! Doskonała znajomość technik sprzątania i patentów jest gwarancją sukcesu i kluczem do idealnego porządku!
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Indywidualne podejście

We współpracy biznesowej kierujemy się indywidualnym podejściem, uwzględniając każdorazowo wszystkie potrzeby naszych klientów.

100% skuteczności

W walce z bałaganem nie mamy sobie równych! Rozprawimy się z każdym rozgardiaszem, pozostawiając uporządkowaną przestrzeń!

Ekologiczność

Nazwa naszej firmy jest nieprzypadkowa! Szanujemy środowisko naturalne, wykorzystując ekologiczne środki sprzątające.

Przystępne ceny

Naszą ofertę wyróżniają atrakcyjne warunki finansowe. Idealna obsługa firmy sprzątającej w przystępnej cenie? W EKO-BŁYSK to możliwe!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top