fbpx
FIRMA SPRZĄTAJĄCA - Luboń

Profesjonalne sprzątanie w Luboniu

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem budynków użyteczności publicznej i obiektów mieszkalnych w Luboniu i okolicach. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w stałej obsłudze firm, oferując im systematyczne sprzątanie pomieszczeń biurowych, hal, magazynów czy pomieszczeń biurowych. Doskonale znamy specyfikę działalności przedsiębiorstw w różnej branży. W związku z powyższym każdorazowo dostosowujemy zakres naszych usług do ich bieżących potrzeb. Przed wykonaniem zlecenia szczegółowo analizujemy oczekiwania partnerów biznesowych, ustalając z nimi zakres prac do wykonania.

Dbamy o utrzymanie czystości, oferując sprzątanie codzienne lub cykliczne, z częstotliwością dostosowaną do oczekiwań klienta. Realizujemy też zlecenia indywidualne i jednorazowe, doprowadzając do porządku przestrzeń po pracach budowlanych czy remontowych. Dokładamy wszystkich starań, by były posprzątane na… BŁYSK!

Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Oni już nam zaufali:

Justyna Polcyn
Justyna Polcyn
24/04/2023
Z usług tej firmy korzystamy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz szybkich terminów realizacji. Jak najbardziej polecam
Maria Nowak
Maria Nowak
13/12/2022
Polecam panią wysprzątane na błysk dom SUPER
Adam Adam
Adam Adam
06/08/2022
Zamówiona usługa prania materaca oraz tapicerki w samochodzie. Pan Michał pozbył się plam, których inne firmy nie były w stanie doczyscic. Wszystko wykonane sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Witaszek
Michał Witaszek
30/03/2022
Fantastyczny serwis. Panowie przybyli nie tylko na czas, ale tak naprawde przed czasem. Wyposazenie top, non-stop sprzatanie 4h, do polysku. Jestesmy bardzo zadowoleni i mozemy smialo polecic. Oby tak dalej! Dziekujemy bardzo.
Jolanta Konieczna
Jolanta Konieczna
27/03/2022
Bardzo profesjonalna usługa sprzątania, punktualnie, wszystko znakomicie doczyszczone. Osoby kontaktowe, kulturalne. Firma naprawdę godna polecenia.
Sebastian Matysiak
Sebastian Matysiak
28/09/2021
Chcialem, zeby tak wygladalo mieszkanie po sprzataniu, ale nie wiedzialem, ze to jest mozliwe (w jeden dzien). Efekt koncowy - blysk i wow. Polecam!
A Ogrzewalska
A Ogrzewalska
25/08/2021
Fantastyczna firma - pełen profesjonalizm, uprzejmość, a zwłaszcza punktualność i pomoc w każdej nietypowej sytuacji. Bardzo polecam, ja skorzystałam i będę korzystać nadal. Rewelacja!!!
Mona Mortezaei
Mona Mortezaei
23/07/2021
Szybko i sprawnie. Mieszkanie po lokatorze bardzo ładnie doczyszczone!
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Usługi sprzątania w Luboniu – rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Naszym priorytetem jest najwyższy poziom obsługi klientów indywidualnych i biznesowych. Dbamy, by usługi sprzątania spełniały sukcesywnie ewoluujące wymagania klientów. Uzupełniliśmy więc ofertę o dodatkowe prace porządkowe, które pozwalają kompleksowo zaspokajać zróżnicowane potrzeby. Oferujemy mycie okien, zarówno w sposób tradycyjny, jak i z wykorzystaniem metody mechanicznej, umożliwiającej docieranie do szklanych powierzchni na wysokości 25 metrów. Zajmujemy się porządkowaniem terenów wokół budynków i dbamy o pielęgnację terenów zielonych. Popularnością wśród naszych klientów cieszy się również mechaniczne czyszczenie kostki brukowej z trudnych zabrudzeń. Na skuteczność działań zespołu EKO-BŁYSK wpływa nie tylko doświadczenie i doskonała znajomość technik sprzątania, ale także wykorzystanie specjalistycznego sprzętu i detergentów, które gwarantują bezpieczeństwo dla ludzi i mienia.

Poszukujesz rzetelnej firmy sprzątającej w Luboniu? EKO-BŁYSK poleca się do zadań specjalnych!

Wybierz firmę sprzątającą, która zadba o ład w Twojej przestrzeni! Nasz zespół służy Ci wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem! Doskonała znajomość technik sprzątania i patentów jest gwarancją sukcesu i kluczem do idealnego porządku!
Firma sprzątająca, usługi sprzątania

Sprawdź, co nas wyróżnia!

Indywidualne podejście

We współpracy biznesowej kierujemy się indywidualnym podejściem, uwzględniając każdorazowo wszystkie potrzeby naszych klientów.

100% skuteczności

W walce z bałaganem nie mamy sobie równych! Rozprawimy się z każdym rozgardiaszem, pozostawiając uporządkowaną przestrzeń!

Ekologiczność

Nazwa naszej firmy jest nieprzypadkowa! Szanujemy środowisko naturalne, wykorzystując ekologiczne środki sprzątające.

Przystępne ceny

Naszą ofertę wyróżniają atrakcyjne warunki finansowe. Idealna obsługa firmy sprzątającej w przystępnej cenie? W EKO-BŁYSK to możliwe!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top