fbpx

FIRMA SPRZĄTAJĄCA - PIŁA

EKO–BŁYSK – sprzątamy w Pile

Nie tylko w największych miastach potrzebne są usługi w zakresie utrzymania czystości w obiektach. Firma sprzątająca w Pile również ma wiele pracy, ponieważ to miasto jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem. Działa tam wiele podmiotów, które chcą zlecić mycie i sprzątanie, licząc na jakość w rozsądnej cenie. EKO-BŁYSK jest firmą, która radzi sobie z tego rodzaju wyzwaniami, o czym przesądza nienaganny personel i niezawodne zaplecze w postaci sprzętu, pojazdów czy wydajnych detergentów. Niezawodność i efektywność – taka właśnie jest nasza firma sprzątająca! Piła będzie posprzątana

Sprzątanie biur i domów

Piła to nasycony rynek, ale nasze konkurencyjne ceny to kolejny czynnik, który biorą pod uwagę klienci z Piły. Znając Państwa potrzeby, możemy zaproponować cennik, który odpowiada realiom rynku oraz jest opłacalny. Terminowość i szybkość wykonywania zleceń również należą do naszych atutów. Ponadto jesteśmy firmą zaufaną, a nasz personel nie zajmuje się niczym innym, jak tylko sprzątnięciem Państwa posesji bądź biura, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że prywatność pozostanie nienaruszona. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i skorzystania z usług. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z rezultatów.

Zakres świadczonych przez nas usług:

Kuchnia:

 • Przecieranie i dezynfekcja blatów, frontów szafek.
 • Mycie, doczyszczanie zlewów.
 • Czyszczenie sprzętu AGD wewnątrz (mikrofala, lodówka, piekarnik).
 • Odkamienianie czajników, ekspresów do kawy.
 • Odkurzanie i mycie posadzek.

Toaleta:

 • Mycie i dezynfekcja zlewów, sedesów, wanny, prysznica.
 • Mycie i odkurzanie posadzek.
 • Przecieranie płytek ściennych.
 • Mycie lustra.

Pokoje/salon:

 • Przecieranie mebli z kurzu.
 • Odkurzanie i mycie podłóg.
 • Przecieranie sprzętu AGD i RTV.

Prace wykonujemy na terenie całego miasta Piła.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ:

Dobra firma sprzątająca w Pile musi charakteryzować się kilkoma cechami. Mieszkańcy tego miasta cenią sobie stabilność i chętnie zatrudniają sprawdzonych pracowników. EKO-BŁYSK może pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie świadczenia usług sprzątających w stolicy Wielkopolski oraz okolicach. Klienci z tamtych regionów potwierdzają, iż potrafimy zapewnić czystość w każdym lokalu usługowym, biurze oraz gospodarstwie domowym. Ich pozytywne opinie przekonują o tym, iż sprawdzamy się równie dobrze jako firma sprzątająca

Firma EKO Błysk - profesjonalne sprzątanie w Pile

Doświadczona firma – nie trzeba już szukać!

Piła należy do średniej wielkości miast, jednak warto zauważyć, że rynek usług sprzątających działa tutaj stosunkowo prężnie. Nic w tym dziwnego, wziąwszy pod uwagę, iż znajduje się tu zarówno wiele przedsiębiorstw, jak i gospodarstw domowych, których właściciele wolą przeznaczyć czas na inne czynności niż tylko sprzątanie. Dlatego też firma sprzątająca EKO-BŁYSK udostępnia swoje usługi na terenie tego miasta, proponując rzetelne wykonanie zleceń.

Nasze przedsiębiorstwo radzi sobie w zakresie relacji z Klientami biznesowymi, ale także indywidualnymi. Dokładamy starań, aby zadania były wykonywane w sposób kompleksowy i zgodny z zasadami sztuki. Nasi ludzie są znakomicie przygotowani, posługują się odpowiednimi akcesoriami oraz preparatami. To wszystko sprawia, że EKO-BŁYSK jako firma sprzątająca w Pile zyskała status jednego z najpoważniejszych graczy. Ufają nam Klienci, dla których jakość to podstawa.

SPRZĄTANIE DOMÓW I MIESZKAŃ - CENNIK

SprzątanieBieżące 
zł/h
*koszt roboczogodziny jednego pracownika
35zł/45zł 

*Minimalna kwota usługi od 150zł
*Wystawiamy faktury VAT
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, które mogą ulec niewielkim zmianom +/-, w celu ustalenia ceny końcowej proponujemy kontakt telefoniczny bądź spotkanie w miejscu wykonywania danej usługi.
*Wyżej wymienione ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top