fbpx

Profesjonalna firma sprzątająca – co ją wyróżnia i na co zwrócić uwagę?

3 sierpnia 2021

Profesjonale usługi sprzątania - eco-blysk.pl

Klienci, którzy poszukują firmy sprzątającej, liczą na doświadczony zespół fachowców gwarantujących nie tylko jakość premium usług, ale także ich kompleksowość. Dziś podejmujemy temat rzetelności oraz profesjonalizmu – jak znaleźć firmę sprzątającą, która dotrzymuje terminów i spełnia wszystkie oczekiwania swoich klientów? Zapraszamy do lektury!

Profesjonalna firma sprzątająca – 5 największych zalet

Wymagania i oczekiwania klienta powinny być priorytetem dla każdej firmy sprzątającej. Fachowcy z serwisu sprzątającego nie tylko biorą pod uwagę to, na czym zależy klientowi, ale również starają się wdrażać takie działania (zakup nowoczesnego sprzętu, stosowanie markowych środków czystości, właściwa organizacja zadań) w realizację usług, które zoptymalizują jej czas. Co zatem należy do największych zalet profesjonalnej firmy sprzątającej, z którą bez wątpienia warto podjąć współpracę?

  • środki czystości i sprzęt/urządzenia do czyszczenia każdej powierzchni na poziomie ekspert – dzięki korzystaniu ze środków czystości i sprzętu producentów, którzy są liderami w branży, klienci zyskują gwarancję czystości i sterylności, a powierzchnie przestają być narażone na zniszczenie.
  • wartościowy kontakt z klientem – każda solidna firma sprzątająca dba o podstawy komunikacji ze swoim klientem. Kluczowa jest tutaj kwestia profesjonalnej i miłej obsługi zarówno podczas pierwszego kontaktu, jak i w trakcie realizacji usługi sprzątającej oraz utrzymanie współpracy tuż po.
  • 100% terminowości oraz dyspozycyjności – to elementarne cechy firm sprzątających, których poszukują dziś klienci. Żyjemy w ciągłym biegu, dlatego ustalenie konkretnego grafiku sprzątania z firmą i wykonywanie usługi zgodnie z nim jest absolutną koniecznością, co prowadzi do budowania zaufania i nierzadko kontynuacji współpracy w omówionym przez obie strony zakresie.
  • kompleksowość usług – współczesny klient docenia szeroką ofertę usług, aby zainwestować w usługi firmy sprzątającej, która zrealizuje wszystkie jego potrzeby bez konieczności poszukiwania dodatkowych podwykonawców. Im więcej oferujesz, tym więcej zyskujesz.
  • dojazd do klienta – warto zadbać o to, aby cena za transport była wliczona w koszty realizowanej usługi, ponieważ klienci zwracają na tę kwestię dużą uwagę.

Co najczęściej wchodzi w zakres usług?

Profesjonalne firmy sprzątające wykonują najczęściej następujące usługi:

  • sprzątanie domów i mieszkań – to standardowa usługa, w której skład wchodzą m.in. codzienne porządki (mycie podłóg, mycie okien, sprzątanie łazienki czy kuchni, mycie tarasów) etc.
  • sprzątanie biur – prace polegające na utrzymaniu porządku i czystości w przestrzeniach biurowych, które na co dzień użytkują pracownicy firmy.
  • sprzątanie magazynów, hal, garaży – to wykonywanie usługi sprzątającej w wielkopowierzchniowych obiektach, które wymaga większego nakładu pracy, czasu oraz zasobów.
  • sprzątanie po remoncie lub budowie – to usługa gruntownych porządków po ekipie remontowej czy budowlanej (m.in. usuwanie pyłów, czyszczenie powierzchni).
  • sprzątanie przed świętami – generalne porządki przedświąteczne, które pozwolą klientom skupić się na spędzaniu czasu z bliskimi zamiast na organizacji przestrzeni domowej.

Dodatkowo w EKO-BŁYSK oferujemy m.in. sprzątanie klatek i bloków, sprzątanie po imprezach masowych, pranie tapicerki i dywanów, czyszczenie kostki brukowej, odśnieżanie, dezynfekcję – ozonowanie czy utrzymanie czystości i pielęgnację terenów zielonych.

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top