fbpx

Sprzątanie biura – dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą?

21 lipca 2021

Profesjonalne usługi sprzątania - eco-blysk.pl

Właściwy poziom czystości i porządku w każdym biurze jest kluczowym aspektem funkcjonującego przedsiębiorstwa czy firmy, który bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo, zadowolenie i komfort osób zatrudnionych oraz kreuje pozytywny wizerunek Twojej marki z perspektywy potencjalnych kontrahentów. Dlaczego warto zamówić kompleksową usługę sprzątającą w profesjonalnej firmie? Zapraszamy do lektury!

Sprzątanie biura – jakość premium usług

Jeśli szukasz fachowców, nie mogłeś trafić lepiej. Obowiązki związane z utrzymaniem czystości to tylko z pozoru łatwe zadanie. Nasza doświadczona ekipa oferuje profesjonalne usługi sprzątające w rozsądnej cenie, aby budować zaufanie oraz satysfakcję naszych klientów, którzy wracają.

Jedną z usług w ofercie EKO-BŁYSK jest kompleksowe sprzątanie biur czy przestrzeni biznesowej w Twojej firmie. Doskonale wiemy, że należy dbać o miejsce pracy, aby komfort pracowników wzrastał i budował poczucie przynależności. Usługę sprzątającą w Poznaniu lub w okolicy możemy również personalizować w zależności od potrzeb związanych z harmonogramem – elastycznie dostosowujemy grafik naszej firmy z Twoją, zdając sobie również z konkretnej częstotliwości sprzątania biur. Znaczenie ma powierzchnia biura, liczba pracowników oraz branża, w której działa Twoja marka. Jesteśmy w stanie realizować usługę sprzątającą zarówno codziennie, jak i cyklicznie (raz w tygodniu, co dwa tygodnie, raz w miesiącu), ustalając z Tobą właściwy termin.

Ponadto ustalamy także model współpracy idealny dla obu stron, tj. słuchamy Twoich potrzeb związanych z realizacją usługi sprzątającej. Precyzujemy godziny, w których nasi pracownicy mają pojawiać się w biurze – często dzieje się tak, że firmy chcą, aby sprzątanie biura odbywało się rano przed rozpoczęciem pracy, czasami w trakcie funkcjonowania biura, najczęściej jednak mamy do czynienia ze sprzątaniem biur w godzinach popołudniowych, kiedy zespół pracowników danej firmy opuszcza przestrzeń biurową.

Zakres usług

Usługa sprzątająca zawiera w sobie szereg czynności, dzięki którym Twoje biuro będzie lśnić. Oferujemy standardowe usługi sprzątania, ale jesteśmy otwarci również na personalizację profesjonalnego sprzątania w zależności od Twoich potrzeb. Co m.in. obejmuje nasza usługa?

  • czyszczenie biurek,
  • czyszczenie blatów mebli oraz urządzeń biurowych,
  • odkurzanie i mycie wykładzin, podłóg, dywanów,
  • sprzątanie kuchni, łazienek czy pomieszczeń socjalnych,
  • mycie okien, powierzchni szklanych,
  • dbanie o rośliny (podlewanie),
  • pozostałe działania dopasowane do potrzeb klienta.

W EKO-BŁYSK zajmujemy się nie tylko sprzątaniem biur – kompleksowo obsługujemy naszych klientów również w zakresie sprzątania pobudowlanego czy poremontowego, które wymaga większego nakładu pracy i organizacji czasu.

Wykorzystanie profesjonalnych środków czystości

Nasi fachowcy sprzątają biura z wykorzystaniem tylko profesjonalnych środków czystości oraz specjalistycznego sprzętu, który pomaga wykonać porządki od podstaw i uzyskać zamierzony efekt. Wyposażamy naszych pracowników w markowe i renomowane detergenty, które świetnie radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, gwarantując maksymalną sterylność w przestrzeni biurowej. Pielęgnacja takimi środkami pozwala chronić czyszczone obiekty przed szybką eksploatacją i zapewnia ich długą żywotność.

Potrzebujesz wsparcia w sprzątaniu biura? Koniecznie daj nam znać!

Zadzwoń
+48 667 857 731
Zadzwoń
Scroll to Top